Temsilci Aday Kursu ve Semineri başladı

18 Kasım 2016
Temsilci Aday Kursu ve Semineri başladı

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2016-2017 sezonu Klasman Temsilci Aday Kursu bugün Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde başladı. Bilgisayar sınavı, yazılı sınav ve sözlü mülakata katıldıktan sonra başarılı olan adaylar ile seminere devam ediliyor.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Kurul Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, adaylara futbol ailesine katılımlarınız bizi son derece mutlu etmiştir. Bundan sonraki süreç içerisinde birlikte Türk futbolunun gelişmesi için Federasyonumuz talimatları kapsamında görevler yapacağız. Sizlerin gittiğiniz maçlarda Federasyonumuzu en iyi şekilde temsil edeceğine inancım sonsuzdur. Maçlarda gördüklerinizi ve duyduklarınızı  raporlamanızı istiyoruz. Görevli olduğunuz müsabakalarda en ufak bir olayı ve ayrıntıyı kaçırmamanızı önemle rica ediyorum.

Kurs ve seminerin bugünkü bölümünde, Hakem ve Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin, kurs ve seminerin amacını anlattıktan sonra, Kurul tanıtımı ve idari konularda bilgilendirmeler yaptı.  Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve Temsilciler Kurulu Eşgüdüm Yönetmeni Bedri Dölkeleş, stadyum denetimi, eşgüdüm toplantısı, talimatlar, iletişim ve beden dili konularında sunum yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Süper Amatör

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN